Muzułmanie nasilają prześladowania Chrześcijan.

Krzyż we krwiW Pakistanie muzułmanie napadli na Kolonię Franciszka (Francis Colony), w której żyją chrześcijanie, bijąc ich dotkliwie, uszkadzając samochody i napadając na sklepy.
Jak donosi Morning Star News (3 kwietnia 2013) podżegani wezwaniami z głośników na meczecie, po dyskusji z chrześcijanami z sąsiedztwa muzułmanie napadli na nich. Muzułmanie zarzucali chrześcijańskim chłopakom, że słuchają muzyki, co dla muzułmanów jest zabronione i obraża ich uczucia religijne.
Po dyspucie młody muzułmanin z grupą kolegów przyszedł pod domy chrześcijan i zaczął im ubliżać chcąc sprowokować bójkę. Grupa Chrześcijan poszła na policję domagając się rozwiązania sytuacji.
Policja zapewniła, że problem zostanie rozwiązany po przyjacielsku.
Chrześcijanie wyłonili komisję 8 mężczyzn aby negocjować z muzułmanami. W wyznaczonym przez muzułmanów miejscu pojawili się na rozmowy ale nikogo tam nie zastali. Wkrótce okazało się, że imam z meczetu nawoływał aby dać chrześcijanom nauczkę i zamiast wyłonić komisję, tłum 500 ludzi napadł na chrześcijańską kolonię.

           Przeczytaj też: „Muzułmańskie gangi gwałcą w okolicy białe dzieci w tym momencie”.
Co najmniej pięciu chrześcijan odniosło obrażenia, w tym dwóch ciężkie. Muzułmanie uszkodzili także chrześcijański kościół i 12 sklepów na terenie Gujranwala. Posiadali broń palną.
Asif Barkat, który także odniósł rany wskutek napaści muzułmanów powiedział: „Policja robiła to co robi najlepiej – nie robiła niczego.” Dalej powiedział: „Ich uprzedzenia do Chrześcijan są ewidentne, bo kiedy Muzułmanie napadali na kościół i bili nas policja stała i patrzyła a kiedy zaczęliśmy się bronić policja biła nas pałkami i strzelała ostrą amunicją aby nas powstrzymać.
Napaści przy biernym zachowaniu policji dokonano zaledwie kilka godzin po tym jak sąd pakistański skrytykował policję za bierność w czasie innego napadu muzułmanów na Kolonię Józefa (Joseph Colony) miesiąc wcześniej.
Ostatnio w Pakistanie spalono dwa chrześcijańskie kościoły i 180 chrześcijańskich sklepów przy biernej postawie policji.

Przeczytaj też: Pierwsza biała kobieta ofiarą mordu honorowego muzułmanów w Anglii