Internetowy Serwis Informacyjny Kujawy i Pomorze

O tym się mówi: „Mity Przeciwko Polsce” – Leszka Żebrowskiego

Prezentacja autorska książki „Mity Przeciwko Polsce”. Autor porusza wiele zagadnień omijanych w historii współczesnej Polski lub mitologizowanych jak antysemityzm, pochodzenie ludzi związanych z władzą, poglądy na temat opozycji demokratycznej itp. Leszek Żebrowski jest historykiem, badaczem polskiego podziemia niepodległościowego w czasie II wojny światowej i po 1945 oraz publicystą. Żebrowski „odczarował” nawet Leszka Balcerowicza. Więcej –>

 

Parlamentarzysta – Kris Hopkins ostrzega: Muzułmanie gwałcą w okolicy białe dziewczyny. Anglia w szoku.

Kris HopkinsKris Hopkins: „Nie możemy uciec od faktu, że gangi muzułmanów gwałcą białe dzieci w tym momencie”

W ostatnim czasie w Anglii rozpętała się burza na temat muzułmanów. Zamiatany przez lata pod dywan temat multikulturowości ujrzał światło dzienne, pomimo zwycięskiego pochodu poprawności politycznej. Dłużej już tego nie można było ukrywać.
W czasie debaty Izby Gmin konserwatywny poseł z okręgu Keighley, West Yorks – Kris Hopkins powiedział parlamentarzystom, że „seksistowska” kultura muzułmanów zachęca do ataków na kobiety. Poseł dodał: „Nie możemy uciec od faktu, że gangi muzułmanów gwałcą białe dzieci w tym momencie.” Jego komentarz wywołał furię w Izbie Gmin.
Problem został poruszony w dyskusji na tle coraz częstszych doniesień o muzułmańskich gangach atakujących białe dziewczęta.

Czytaj dalej